agencja-interaktywna-poznan

Bezpłatny Audyt

Możliwości reklamy

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ

SPRZEDAWAJ WIĘCEJ, LEPIEJ, SKUTECZNIE

Analiza możliwości poprzez sprawdzenie zaplecza internetowego

Przyjrzymy się zarówno stronie internetowej jak i sklepom, które prowadzisz w sieci. Wykorzystamy do tego sprawdzone narzędzia oraz metody, a także nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą przez ten czas, stale aktualizowaną, wiedzę. W efekcie sprawdzimy tożsamość witryny z planowanymi działaniami reklamowymi.

1

K
R
O
K

OPRACOWANIE SKUTECZNEJ KAMPANII REKLAMOWEJ

Przygotujemy możliwe kierunki rozwoju i strategii marketingowej, oszacujemy potencjalny budżet, obliczymy wskaźnik konwersji, wskażemy klucze obszary pozyskiwania klienta.

2

K
R
O
K

OPTYMALIZACJA GRUPY DOCELOWEJ Z NASICKIEM NA SKUTECZNY KONTAKT ZWROTNY

Zrozumienie odbiorców pomoże w określeniu grupy docelowej. Im więcej masz informacji o swoich użytkownikach tym lepiej jesteś w stanie określić ich oczekiwania, zachowania konsumenckie, a nawet poznać ich sposób życia.

3

K
R
O
K

Naszą ofertą bezpłatnego audytu obejmujemy wszystkie podmioty, które chcą poprawiać swoją efektywność biznesową:

Zakres audytu możliwości reklamowych i marketingu zależy od konkretnych potrzeb i celów danej firmy.  Obejmuje on następujące obszary:

Analiza zasobów firmy 

Audyt marketingowy obejmuje ocenę zasobów wewnętrznych firmy, takich narzędzia i technologie, które są wykorzystywane w jej funkcjonowaniu i działaniach marketingowych.

Analiza RYNKU I KONKURENCJI

Obejmuje ocenę otoczenia rynkowego, w którym działa firma, w tym działań konkurencji, trendów i oczekiwań klientów oraz segmentacji rynku

Analiza SEO I UX strony

Podstawą działalności jest strona internetowa, nawet jeśli nie jest pierwszą linią sprzedażową. To na niej skupia się głównie audyt.

Zadbamy o użyteczność i przyjazność serwisów internetowych poprzez Audyt użyteczności. Zwiększamy współczynnik konwersji na głównej ścieżce sprzedaży.

  • Zidentyfikujemy błędy UX na stronie internetowej lub w sklepie online
  • Zadbamy o wzrost współczynnika konwersji
  • Wskażemy obszary wymagające optymalizacji

Analiza IDENTYFIKACJI GRAFICZNEJ

Audyt marketingowy może dotyczyć też warstwy wizualnej brandu, np. stosowanych kolorów, fontów, logo, ale również designu kreacji reklamowych, strony Internetowej czy opakowań produktów.

Analiza DZIAŁAŃ I WYNIKÓW FIRMY

Przeanalizowanie danych dotyczących wyników sprzedażowych, wyznaczenie trendów sprzedażowych, analiza działań marketingowych w tym strategii, budżetu, stosowanych narzędzi i sposób / kanałów docierania do klienta. Obejmuje również ocenę wizerunku i działań w tym zakresie. Może również obejmować działania prowadzone na mediach społecznościowych.

Efektywne kampanie reklamowe

Masz produkt lub usługę? Pozyskamy na nią kontakt, a ty zamienisz kliknięcia na klientów. W zależności od potrzeb reklamujemy twoje produkty w Google, YouTube, Facebook, Instagram oraz Linkedin. Nie wiesz gdzie się reklamować? Nic nie szkodzi, skontaktuj się z nami, a my zbadamy twój produkt lub usługę i pomożemy wybrać ci idealne miejsce na twoją reklamę.

POZNAJ NAS

Dlaczego warto z nami współpracować?

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Również w kampaniach reklamowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.