agencja-interaktywna-poznan

Stała opieka

Sprawdź nas

już od 90 zł netto/h

Administracja stron internetowych, copywriting, obsługa graficzna, podstawowe prace programistyczne oraz kodowanie. Wszystko to w jednym prostym, elastycznym abonamencie.  

CO ZAWIERA

kopia zapasowa strony

aktualizacja i zabezpieczanie systemu CMS

usuwanie błędów wirusów na stronie

aktualizacja, modernizacja, rozbudowa

MONITORING WITRYNY FIRMOWEJ

Administracja stron WWW

fachowa pomoc oraz wsparcie pracowników

testy szybkości oraz bezpieczeństwa

Pełna OBSŁUGA

korzystne ceny, W ABONAMENCIE
LUB ZA WYKONANĄ PRACĘ

Usługa opieki nad stroną internetową skierowana jest zarówno dla gotowych serwisów WWW jak i stron interenetowych stworzonych przez naszą Agencję. Powierzenie firmie nad stroną  internetową oznacza, że strona Twojej firmy będzie zawsze aktualna oraz atrakcyjna.

Zadbamy o Twoją stronę www

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online, ale nie masz czasu na ich bieżące aktualizowanie, albo oczekujesz kompleksowej obsługi w zakresie graficznym lub programowania?

Po prostu wybierz, co możemy dziś za Ciebie zrobić i sprawdź jakie wsparcie oferujemy. Pomożemy zaoszczędzić Tobie swój cenny czas. O stronę internetową na bieżąco dbać o aktualizację, jak i wszystkich zainstalowanych rozszerzeń. Do tego dochodzi też konieczna konserwacja i wykonywanie kopii bezpieczeństwa.

Pierścionki - Biżuteria klasyczna

SUKCES TWOJEJ FIRMY

ZALEŻY OD DOBREGO ZAPLANOWANIA

Poszczególnych elementów

Sprawdź jakie usługi i elementy mamy w ofercie :).  Od 12 lat pomagamy w budowaniu wizerunku firm i ich podstawowego kanału komunikacji z klientem.

DOMENA

NAZWA FIRMY

HOSTING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

BACKUP

TREŚĆ (COPYWRITING)

SOCIAL MEDIA

AKTUALIZACJA TReŚCi

REKLAMA

POZYCJONOWANIE

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI
WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.