agencja-interaktywna-poznan

RĘCZNE WPROWADZANIE

PRODUKTÓW NA SKLEP

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Wprowadzamy produkty od najprostszej, podstawowej formy ich prezentacji, do najbardziej złożonej – obrazy, fotografia produktowa, autorskie opisy, specyfikacja produktu oraz optymalizacja SEO.

Profesjonalne wprowadzanie produktu na sklep internetowy

korzystne ceny, W ABONAMENCIE
LUB ZA WYKONANĄ PRACĘ

Własny sklep internetowy to marzenie niejednego przedsiębiorcy. Niestety należy pamiętać, że sklep online to nie tylko ładny szablon strony, jest to przede wszystkim miejsce, w którym prezentujesz swoje produkty. Dlatego tak ważne jest, aby wygląd twojego produktu wyróżniał się na tle twojej konkurencji i przyciągał uwagę potencjalnych klientów. 

Ręczne wprowadzanie produktu to czasami jedyne rozwiązanie dla sklepów internetowych z nowymi lub niepopularnymi produktami, które nie są ogólnodostępne na hurtowniach. W przypadku takich produktów oprócz autorskich zdjęć i unikatowych opisów, niezmiernie ważne są szczegóły takie jak alternatywne opisy zdjęć, atrybuty, parametry techniczne i wiele innych. Taki proces dodawania produktu jest bardzo czasochłonny, z tego względu wiele firm zleca dodawanie produktów specjalistom.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego to zadanie, na które składa się wiele czynności. To, które z tych czynności mają zostać wykonane zależy w głównej mierze od oczekiwań naszego klienta oraz ilości i rodzaju sprzedawanych produktów.

Zleć dodawanie
produktów specjalistom

Ważną rzeczą, którą warto wziąć pod uwagę w kwestii dodawania produktów do sklepu jest fakt, że na każdą platformę wprowadza się je inaczej. W Pagelab działamy w oparciu o znajomość wielu platform, więc jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy lub szukasz stałej współpracy, zgłoś się do nas. .

Przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę, w zależności od rodzaju i ilości twoich produktów oraz ilości pracy włożonej w dodawanie, bądź edytowanie produktu.

Zdjęcia produktu

Każdy produkt w twoim sklepie internetowym powinien posiadać zdjęcie, które przyciągnie uwagę klienta. Podczas ręcznego dodawania produktu możemy dodać obraz dostarczony przez klienta lub pobrać go ze strony internetowej producenta.

Niezwykle ważna jest jakość zdjęcia, dlatego często poprawiamy jakość oraz dodajemy znak wodny firmy na autorskich zdjęciach. Oferujemy również usługę fotografii produktowej, jeśli wprowadzasz nowy produkt na rynek lub chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, wykonamy dla ciebie aranżację twojego produktu pod wymaganą promocję lub prezentację.

Opis produktu

Dobre zdjęcie produktu to nie wszystko, jeśli masz już uwagę klienta, teraz musisz go przekonać do zakupu. Zrobisz to za pomocą unikalnego opisu..

Do podstawowego produktu dodajemy opis przygotowany przez klienta, nie edytujemy go. W przypadku bardziej złożonych produktów — przygotowujemy autorski opis produktu wzbogacony o słowa kluczowe, który poprawi twoją pozycję w Google. Dobrze przygotowany opis produktu to pierwszy etap marketingu w twoim sklepie.

Pierścionki - Biżuteria klasyczna

Optymalizacja SEO

Każdy produkt w twoim sklepie powinien posiadać zoptymalizowany opis, alternatywny opis zdjęcia oraz odpowiednie otagowanie produktu.

W przypadku bardziej popularnych produktów trzeba wprowadzić bardziej zaawansowane działania, razem z pełną optymalizacją produktu pod dobrane słowa kluczowe. Pełną optymalizacje SEO produktu wykonujemy do autorskich opisów.

Atrybuty produktu

Dzięki atrybutom dowiadujemy się, jakie parametry techniczne posiada dany produkt. Tego typu informacje najczęściej przybierają formę czytelnej tabeli pod produktem lub w osobnej karcie.

Atrybuty wykorzystamy również jako filtry, dzięki którym klient będzie mógł ograniczyć listę pożądanych produktów do tych, które posiadają określone cechy, Filtry są szczególnie przydatne w sklepach o dużej liczbie produktów. W trakcie wprowadzania produktów na sklep, dodajemy podstawowe kombinacje atrybutów takich jak rozmiar, kolor itd.

Dodatkowe usługi

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, z pewnością słyszałeś kiedyś o Google Merchant, jest to narzędzie, które umożliwia stworzenie kampanii produktowej w sieci wyszukiwania oraz na karcie Zakupy.

Pomożemy ci dodać twoje produkty, zweryfikować je i wyeliminować wszelkiego rodzaju ograniczenia nałożone przez Google.

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI
WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.