agencja-interaktywna-poznan

Trafiłeś do nas

bo znamy się na reklamie

REALIZUJEMY CELE BIZNESOWE POPRZEZ SKUTECZNE REKLAMY W INTERNECIE

Podane ceny zawierają pełną OBSŁUGĘ kampanii reklamowych oraz materiały graficzne

Start

490 / miesiąc
 • Kampania Google Ads
 • Optymalizacja Google My Business

BUSINESS

890 / miesiąc
 • Kampania Google Ads
 • Kampania Facebook / Instagram
 • Optymalizacja Google My Business

PRO

1590 / miesiąc
 • Kampania Google Ads
 • Kampania Facebook / Instagram / LinkedIn
 • Reklama YouTube - film
 • Remarketing Google
 • Optymalizacja Google My Business

E-COMMERCE

2700 / miesiąc
 • Kampania Google Ads
 • Kampania Facebook / Instagram / LinkedIn / Youtube film
 • Remarketing Google
 • Kampania Google Merchant
 • Optymalizacja Google My Business

Wszystkie kwoty są kwotami netto w PLN.

Efektywne kampanie reklamowe

Masz produkt lub usługę? Pozyskamy na nią kontakt, a ty zamienisz kliknięcia na klientów. W zależności od potrzeb reklamujemy twoje produkty w Google, YouTube, Facebook, Instagram oraz Linkedin. Nie wiesz gdzie się reklamować? Nic nie szkodzi, skontaktuj się z nami, a my zbadamy twój produkt lub usługę i pomożemy wybrać ci idealne miejsce na twoją reklamę.

Szczegółowa Propozycja
planów reklamowych:

START BUSINESS PRO E-COMMERCE
Audyt
Optymalizacja wizytówki Google
Utworzenie konta reklamowego
Reklamy tekstowe Google Ads
Reklama graficzna kampanii Facebook / Instagram
Tworzenie materiałów graficznych Ilość poprawek — 1 seria Ilość poprawek — 3 serie Ilość poprawek — Bez limitu
Reklama LinkedIn
Reklama LinkedIn – Tworzenie materiałów graficznych Ilość poprawek — 3 serie Ilość poprawek — Bez limitu
Reklamy filmowe YouTube
Remarketing Google
Google Merchant (Reklama produktowa)
Konfiguracja usługi Google Mertchant pod reklamy do 50 produktów
CENY 490 zł 890 zł 1500 zł 2700 zł

Wszystkie kwoty są kwotami netto w PLN.

CZTERY KROKI DO
DOSKONAŁEJ REKLAMY:

sklepy-internetowe-kampanie-google

01 Google Ads

Reklama tekstowa Google Ads ma nieograniczony potencjał i jest używana przez wszystkie liczące się firmy, które chcą trafić do swoich klientów. W przypadku kampanii Google Ads nie musimy czekać długo na efekty, reklama nie jest nachalna, ponieważ wyświetla się jako wynik wyszukiwania użytkownikom, którzy i tak szukają danego produktu lub usługi, dlatego ten typ reklamy jest tak skuteczny, a jednocześnie prosty. Za pomocą Google tworzymy również kampanie remarketingowe, które trafiają do klienta, który już odwiedził twoją stronę. 

02 Facebook / instagram

Reklama Facebook Ads wyświetlana jest nie tylko na Facebooku, ale także w Messengerze, na Instagramie i w sieci Audience Network. Facebook Ads posiada zaawansowany system, jakim jest Menadżer reklam, który pozwala nam stworzyć kampanie ukierunkowane na wybrane grupy odbiorców, co znacząco wpływa na ich efektywność, ponieważ reklama dociera do właściwych osób. 

03 LINKEDIN

LinkedIn Ads pozwala kierować reklamy do sprecyzowanej grupy odbiorców, pod względem stanowisk pracy, branż, czy wielkości firmy, w której pracują. Razem z tobą określamy dokładne dane demograficzne twoich potencjalnych klientów, a także ich stanowisko, wykształcenie czy nawet przychody firmy, w której pracują. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu reklama Linkedin Ads ma przewagę nad kampaniami prowadzonymi w innych serwisach.  

04 YOUTUBE

Narzędzia Google Ads dają możliwość reklamy w usługach YouTube. YouTube posiada opcje targetowania konkretnego filmu czy kanału, na którym pojawią się twoje reklamy. Możliwy jest również remarketing wideo, skierowany do użytkowników, którzy już obejrzeli twój materiał.

sklepy-internetowe-kampanie-google

05 GOOGLE MERCHANT

Google Merchant to narzędzie reklamowe, które pozwala na reklamowanie konkretnych produktów w zakładce Zakupy, na samej górze wyników wyszukiwania. W przeciwieństwie do standardowych reklam Google Ads, zamiast reklamy tekstowej, wyświetlają się zdjęcia produktów wraz z ich cenami. Google Merchant to idealne rozwiązanie zarówno dla małych i dużych sklepów.

Chcę porozmawiać o projekcie!
Szybka wycena - Napisz do nas!

POZNAJ NAS

Dlaczego warto z nami współpracować?

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Również w kampaniach reklamowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.