agencja-interaktywna-poznan

RĘCZNE WPROWADZANIE

PRODUKTÓW NA SKLEP

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Wprowadzamy produkty od najprostszej, podstawowej formy ich prezentacji, do najbardziej złożonej – obrazy, fotografia produktowa, autorskie opisy, specyfikacja produktu oraz optymalizacja SEO.

CO ZAWIERA

kopia zapasowa strony

aktualizacja i zabezpieczanie systemu CMS

usuwanie błędów wirusów na stronie

aktualizacja, modernizacja, rozbudowa

MONITORING SKlepu

Administracja stron WWW

fachowa pomoc oraz wsparcie pracowników

testy szybkości oraz bezpieczeństwa

Profesjonalne wprowadzanie produktu na sklep internetowy

korzystne ceny, W ABONAMENCIE
LUB ZA WYKONANĄ PRACĘ

Własny sklep internetowy to marzenie niejednego przedsiębiorcy. Niestety należy pamiętać, że sklep online to nie tylko ładny szablon strony, jest to przede wszystkim miejsce, w którym prezentujesz swoje produkty. Dlatego tak ważne jest, aby wygląd twojego produktu wyróżniał się na tle twojej konkurencji i przyciągał uwagę potencjalnych klientów. 

Ręczne wprowadzanie produktu to czasami jedyne rozwiązanie dla sklepów internetowych z nowymi lub niepopularnymi produktami, które nie są ogólnodostępne na hurtowniach. W przypadku takich produktów oprócz autorskich zdjęć i unikatowych opisów, niezmiernie ważne są szczegóły takie jak alternatywne opisy zdjęć, atrybuty, parametry techniczne i wiele innych. Taki proces dodawania produktu jest bardzo czasochłonny, z tego względu wiele firm zleca dodawanie produktów specjalistom.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego to zadanie, na które składa się wiele czynności. To, które z tych czynności mają zostać wykonane zależy w głównej mierze od oczekiwań naszego klienta oraz ilości i rodzaju sprzedawanych produktów.

od X PLN

oD 39
99
PLN
 • OBRAZ
  Dostarczony do importu na sklep lub pobrany ze strony producenta
 • List Item #2
 • List Item #3
Popular

od X PLN

oD 39
99
PLN
 • OBRAZ
  Dostarczony do importu na sklep lub pobrany ze strony producenta
 • List Item #2
 • List Item #3
Popular

od X PLN

oD 39
99
PLN
 • OBRAZ
  Dostarczony do importu na sklep lub pobrany ze strony producenta
 • List Item #2
 • List Item #3
Popular

od X PLN

oD 39
99
PLN
 • OBRAZ
  Dostarczony do importu na sklep lub pobrany ze strony producenta
 • List Item #2
 • List Item #3
Popular
Atomic Number
Chemical Symbol
Element Name
1
H
Hydrogen
2
He
Helium
3
Li
Lithium
 • Our Plan
 • Our Plan
 • Our Plan
 • Our Plan
Our PlanOur PlanOur PlanOur Plan
$3999
/year
$3999
/year
$3999
/year
$3999
/year
Bandwidth25GB25GB25GB25GB
Space5GB5GB5GB5GB
Domain1111
Buy NowBuy NowBuy NowBuy Now

Zadbamy o Twoją stronę www

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online, ale nie masz czasu na ich bieżące aktualizowanie, albo oczekujesz kompleksowej obsługi w zakresie graficznym lub programowania?

Po prostu wybierz, co możemy dziś za Ciebie zrobić i sprawdź jakie wsparcie oferujemy. Pomożemy zaoszczędzić Tobie swój cenny czas. O stronę internetową na bieżąco dbać o aktualizację, jak i wszystkich zainstalowanych rozszerzeń. Do tego dochodzi też konieczna konserwacja i wykonywanie kopii bezpieczeństwa.

Pierścionki - Biżuteria klasyczna

SUKCES TWOJEJ FIRMY

ZALEŻY OD DOBREGO ZAPLANOWANIA

Poszczególnych elementów

Sprawdź jakie usługi i elementy mamy w ofercie :).  Od 12 lat pomagamy w budowaniu wizerunku firm i ich podstawowego kanału komunikacji z klientem.

DOMENA

NAZWA FIRMY

HOSTING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

BACKUP

TREŚĆ (COPYWRITING)

SOCIAL MEDIA

AKTUALIZACJA TReŚCi

REKLAMA

POZYCJONOWANIE

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI
WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

Piotr - twórca Pagelab.pl

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.