agencja-interaktywna-poznan

USŁUGI SEO

OPARTE NA DZIESIĘCIOLETNIM DOŚWIADCZENIU

Po ponad dziesięciu latach nadal pomagamy firmom odnieść sukces, pozostając na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technologią. Zajmujemy się pozycjonowaniem, którego celem jest pomoc firmom w poprawie widoczności w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych. Razem z nami zdobędziesz nowych klientów i zbudujesz swoją markę w Internecie. 

PIERWSZA

STRONA GOOGLE?

TO MOŻLIWE!

Po ponad dziesięciu latach nadal pomagamy firmom odnieść sukces, pozostając na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technologią. Zajmujemy się pozycjonowaniem, którego celem jest pomoc firmom w poprawie widoczności w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych. Razem z nami zdobędziesz nowych klientów i zbudujesz swoją markę w Internecie. 

DLACZEGO POZYCJONOWANIE SIĘ OPŁACA?

WIEMY I WIDZIMY WIĘCEJ

NOWI
KLIENCI

Większy
RUCH

WYSOKA
POZYCJA

ODPOWIEDNI DOBÓR FRAZ

PRZED KONKURENCJĄ

WIARYGODNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ

ŚWIADOMOŚĆ MARKI

wyróżnij się z tłumu

dzięki niezawodnej strategii seo

Opracowaliśmy niezawodną strategię SEO, opartą na naszym doświadczeniu w budowaniu skutecznych kampanii marketingowych. Nasza strategia pozycjonowania składa się z trzech etapów:

ANALIZA

 • Analiza konkurencji oraz rynku
 • Analiza stanu witryny od strony technicznej
 • Diagnostyka witryny w celu znalezienia kar ze strony Google
 • Kompletny audyt SEO
 • Analiza obecnego profilu linków

optymalizacja

 • Konfiguracja witryny od strony technicznej 
 • Przyśpieszenie strony i skrócenie czasu jej ładowania
 • Indeksowanie witryny
 • Dobór słów kluczowych
 • Zoptymalizowanie treści pod SEO z uwzględnieniem słów kluczowych

wsparcie

 • Monitorowanie efektów
 • Doradztwo
 • Raport pozycji
 • Raport kwartalny
 • Monitorowanie kondycji witryny
 • Konsultacje z naszym specjalistą
 • Monitorowanie rynku/branży

Pamiętaj, że SEO nie jest do zrealizowania z dnia na dzień; świadczenie profesjonalnych usług pozycjonowania wymaga czasu, wysiłku i cierpliwości, ale rezultaty są satysfakcjonujące i trwałe (gdy SEO zostanie wykonane prawidłowo).

Pozycjonowanie

WYBIERZ TO CZEGO POTRZEBUJESZ

PORÓWNAJ CO OTRZYMASZ W RAMACH PROJEKTU

 • LIGHT
 • WYBIERANE
  STANDARD
 • PREMIUM
Pozycjonowanie LIGHT
WYBIERANE
STANDARD
PREMIUM
Pozycjonowanie
Ekonomiczne
FIRMOWE
PEŁNE
Analiza witryny od strony technicznej
Audyt
Strategia słów kluczowych
Analiza konkurencji oraz rynku
Diagnostyka witryny w celu znalezienia kar ze strony google
Konfiguracja witryny od strony technicznej
Przyśpieszenie strony internetowej
Indeksowanie witryny
Dobór słów kluczowych
Optymalizacja treści
Optymalizacja / Stworzenie wizytówki Google
Blog firmowy
Analiza obecnego profilu linków
Linki z własnego zaplecza SEO
Linki z ogólnodostępnych stron internetowych
Linki w artykułach sponsorowanych
Monitorowanie efektów
Doradztwo
Raport pozycji
Raport kwartalny
Monitorowanie kondycji witryny
Konsultacje ze specjalistą SEO
Monitorowanie rynku / branży
WYbierzWYBIERZWybierz

PODSTAWOWE USŁUGI

WCHODZĄCE W SKŁAD KAŻDEGO PAKIETU

OPTYMALIZACJA STRONY

Na podstawie wykonanego Audytu SEO przeprowadzamy optymalizację twojej strony internetowej. Algorytmy Google stale się zmieniają i wymagają od nas dużej elastyczności przez co podczas naszej współpracy będziemy wprowadzać większe lub mniejsze zmiany na Twojej stronie, aby witryna zawsze była niezawodna pod względem jakości i wpisywała się w standardy optymalizacji, narzucone przez Google. 

AUDYT SEO

Audyt SEO to szczegółowa analiza twojej strony oraz wstęp do dalszej promocji witryny poprzez pozycjonowanie. Sprawdzamy czy twoja witryna spełnia kryteria stosowane przez roboty wyszukiwarki Google, staramy się dowiedzieć dlaczego witryna nie osiągnęła wysokiej pozycji widoczności lub straciła tą pozycję. Na podstawie zebranych danych sporządzamy zalecenia od naszych specjalistów odnośnie strony w celu jej optymalizacji. 

Proponujemy szereg rozwiązań i rekomendacje naszego specjalisty SEO w przejrzystym raporcie. Wyjaśnimy także, dlaczego takie rozwiązania są konieczne i jakich optymalizacji dokonamy. 

analiza konkurencji

Wykorzystywanie mocnych i słabych stron konkurencji oraz wykorzystywanie ich do poprawy własnych wyników to po prostu dobry biznes. Każda firma w dowolnej dziedzinie powinna zawsze bacznie przyglądać się temu, co robią jej główni rywale. Nie inaczej jest w przypadku SEO. Gdy firma lub witryna internetowa rozpoczyna strategię SEO, analiza konkurencji jest zbyt często pomijana. Firmy przechodzą od razu do wyszukiwania słów kluczowych, wyszukiwania linków i tworzenia treści. W ten sposób pomijają kluczowy aspekt naprawdę skutecznego SEO. Podczas analizy poznajemy słabe i mocne strony Twojej konkurencji. Następnie sprawdzamy ich strategię oraz metody działania – to pozwoli nam dostosować strategię działania, dzięki której witryna będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

link building

Pozyskujemy wartościowe linki ze stron bardzo dobrej jakości, dzięki czemu Państwa strona zostanie zaindeksowana wyżej, co skutkuje w lepszych efektach pozycjonowania. Link building musi odznaczać się jakością – link, który jest pozyskany z wartościowej dla Google strony, jest bardziej skuteczny niż setki nienaturalnych linków, które pochodzą ze spamu.

BLOG FIRMOWY

Google i inne wyszukiwarki uwielbiają „świeżą” treść, a blog firmowy to doskonały sposób na regularne dostarczanie nowej treści do Twojej witryny. Ale praca nie kończy się po opublikowaniu jednego wpisu. Musisz regularnie tworzyć treści. Jednak publikowanie wpisów z przekonującymi nagłówkami i treścią, których pożąda publiczność, przy jednoczesnym pamiętaniu o SEO i wyszukiwarkach… może być przytłaczające.

Rozumiemy Twoją frustrację. Z naszą pomocą będziesz regularnie udostępniał nowe wpisy, które będą zawierać wartościową treść i słowa kluczowe.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE USŁUG SEO

Czym jest SEO?

SEO (Search Engine Optimization) to optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarkę Google. Dzięki SEO pozycja strony w wyszukiwarce wzrasta, czego rezultatem jest zwiększenie liczby odwiedzin na Twojej stronie internetowej. Im większa liczba odwiedzających, tym większa szansa na zdobycie potencjalnego klienta.

Czy SEO jest mi potrzebne?

Dzisiejsi konsumenci polegają na Google. Jeśli szukają danego produktu lub usługi — zwracają się do Google. Oznacza to, że niezależnie od tego, co oferuje twoja firma, twoi potencjalni klienci szukają tego w wyszukiwarce. Jeśli chcesz, aby skorzystali z twoich usług lub zakupili twoje produkty — potrzebujesz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, czyli SEO.

Ile kosztują usługi SEO?

Koszty pozycjonowania mogą się różnić w zależności od tego co potrzebuje Twoja firma. Wycena zależy również od stanu Twojej witryny oraz od branży i „wielkości” konkurencji.