agencja-interaktywna-poznan

Reklama

Drukowana

szyldy, tablice, plansze,
katalogi, wizytówki, ulotki

Kompleksowa obsługa reklamy drukowanej i identyfikacji wizualnej w Twojej firmie. Przygotujemy dla Ciebie projekt i wykonamy jego realizację. 

WIZYTÓWKI

ULOTKI

KATALOGI

KALENDARZE

KARTY MENU

STYRODUR

SZYLDY

DIBOND

PCV

PLEXI

TABLICE

KSIĄŻKI

NOTESY

PAPIER FIRMOWY

GADŻETY

Pełna OBSŁUGA

OD PROJEKTU DO MONTAŻU

korzystne ceny, WYSOKA JAKOŚĆ i montaż

Oferujemy kompleksową obsługę przygotowania projektu i jego obsługę w procesie druku, jak również montażu. Współpracujemy bezpośrednio z drukarniami offsetowymi, cyfrowymi, introligatornie czy producentami wizualnymi. Dzięki wynegocjowanym rabatom możemy zaproponować korzystne ceny, wysokiej jakości przygotowanie, w razie potrzeb również montaż. 

Zadbaj o pierwsze wrażenie, poprzez przygotowanie odpowiedniej identyfikacji wizualnej czy reklam drukowanych. Każdy projekt omówimy na spotkaniu u nas w biurze lub poprzez telefon, mail czy video konferencję.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wizytówki, koperty, teczki, papier firmowy, notesy, kalendarze, segregatory, katalogi, gadżety reklamowe

To elementy dzięki którym firma będzie rozpoznawalna. To jej wizerunek, właściwe skojarzenia i emocje stanowią fundament rozwoju firmy i właściwej pozycji na rynku jej produktów i usług.

JLSdoradztwo.pl - Audyt, RODO i szkolenia

PROJEKTY REKLAMOWE

Katalogi, ulotki, broszury, plakaty, notesy, katy menu

Materiały reklamowe i druki firmowe. Od prostych ulotek po broszury z szyciem drutem, oprawą klejową lub szyciem nicią, karty menu i plakaty.

SZYLDY, TABLICE, STYRODUR

Litery 3D, tablice i szyldy podświetlane, kasetony, loga przestrzenne, pylony i totemy

Materiały wykonywane z różnych materiałów. Dibond, plexi, PCV, styrodur, folia, folia UV. W przypadku druku wielkopowierzchniowego możliwość montażu.

SUKCES TWOJEJ FIRMY

ZALEŻY OD DOBREGO ZAPLANOWANIA

Poszczególnych elementów

Sprawdź jakie usługi i elementy mamy w ofercie :).  Od 12 lat pomagamy w budowaniu wizerunku firm i ich podstawowego kanału komunikacji z klientem.

DOMENA

NAZWA FIRMY

HOSTING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

BACKUP

TREŚĆ (COPYWRITING)

SOCIAL MEDIA

AKTUALIZACJA TReŚCi

REKLAMA

POZYCJONOWANIE

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI
WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.