agencja-interaktywna-poznan

TWOJE ROZWIĄZANIE

E-COMMERCE

BEZ OGRANICZEŃ

Pozwól klientom znaleźć swoją ofertę i zrobić zakupy w nowoczesnym i bezpiecznym sklepie bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami w celu omówienia możliwych realizacji z zakresu sklepu internetowego B2B, B2C i dedykowanych rozwiązań.

sklepy-internetowe
Izieloni - zdrowe posiłki w cateringu
Previous slide
Next slide

ROZWINIEMY TWÓJ SKLEP INTERNETOWY

NIEZALEŻNIE CZY:

ZAKŁADASZ SWÓJ PIERWSZY SKLEP?

POTRZEBUJESZ AKTUALIZACJI SKLEPU?

LUB ZAAWANSOWANEJ PLATFORMY B2B, B2C?

SPRZEDAMY TWÓJ PRODUKT

Bo ZNAMY SIĘ RÓWNIEŻ NA REKLAMIE:

WYPROMUJ SWOJE USŁUGI i PRODUKTY

Google Ads (AdWords) to płatne wyniki wyszukiwania, w rezultacie, dzięki którym po uruchomieniu reklamy będziesz od razu widoczny w internecie. Reklamy Google nie działają wyłącznie w wyszukiwarce Google, ale i w całej sieci, do której należą setki tysięcy stron partnerskich Google. Przygotujemy efektywne reklamy Google Ads! Szybkie wdrożenie, natychmiastowa widoczność, rozliczenie za kliknięcia! Dowiedz się więcej ->

PRZEJRZYSTY

WYGLĄD

TWOJEGO SKLEPU

Strona e-sklepu jest jego wizytówką, dlatego należy dbać, aby była ona ładna i profesjonalna, zwłaszcza, kiedy sprzedawane produkty wyróżniają się estetyką. Budowa identyfikacji firmy zaczyna się od stworzenia logo. To najczęściej punkt wyjściowy do dalszego projektu sklepu i jego kolorystyki nad którą często warto się zastanowić, bo to ona przywołuje konkretne skojarzenia. 

e-commerce
sklepy-internetowe
agencja-interaktywna
Pierścionki - Biżuteria klasyczna

INDYWIDUALNA

KARTA PRODUKTU

Nowoczesny wygląd i intuicyjna nawigacja

Przyciągająca wzrok galeria produktów, intuicyjność, prawidłowe wyświetlanie na wszystkich urządzeniach. To zaledwie podstawy jakimi wyróżnia się rozwiązania w naszym sklepie. 

INTUICYJNE MENU

ATRAKCYJNE NAGŁÓWKI

MASA POMYSŁÓW I RÓŻNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Po zaprojektowaniu elementów sklepu internetowego, wdrażamy je na platformę sprzedażową, w rezultacie czego otrzymujemy jasny i przejrzysty sklep www. Każde działania, są odpowiednio wcześniej zaplanowane dlatego możemy cieszyć się z dobrze zaprojektowanego rozwiązania. 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

TWOJEJ SPRZEDAŻY

ZALEŻY OD TEGO CZY SKLEP JEST:

SPRZEDAMY TWÓJ PRODUKT

Bo ZNAMY SIĘ RÓWNIEŻ NA REKLAMIE:

POPROWADZIMY TwOJĄ KAMPANIę SPRZEDAŻOWĄ!

PRZYGOTOWANIE SKLEPU

JAKIe KORZYŚCI PŁYNĄ Z POSIADANIA ZAAWANSOWANGEO SKLEPU:

a jest ICH KILKA!

Pierścionki - Biżuteria klasyczna

#Sklepy responsywne

CZYLI WSZĘDZIE WIDOCZNE

Ale co to oznacza? Sklep jest wygodny do przeglądania na wszystkich urządzeniach w tym mobilnych jak smartfony. Co istotne sklepy responsywne są lepiej postrzegane przez algorytmy Google, co wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce i lepsze pozycjonowanie sklepu.

#OPTYMALIZACJA I PRZYGOTOWANIE

ZDJĘĆ, GRAFIK I VIDEO

Podstawą przy dużej ilości produktów i ich zdjęć, odpowiednia optymalizacja wpływa na to z jaką szybkością ładuje się Twój sklep. Doskonale również wiemy jak ważna jest dobra jakość i estetyka, aby sprzedać produkt lub usługę. 

e-commerce
strony-www

#Bezpieczeństwo sklepu

Dzięki CERTYFIKATOWI SSL

SSL to protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych.  Certyfikat SSL chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane przez pocztę i stronę WWW informacje, takie jak hasła, loginy, dane osobowe itp.

#BAZY PRODUKTÓW

TWORZENIE I IMPORT

Jednym z naszych atutów jest możliwość przygotowania gotowej bazy Państwa produktów. Dzięki temu za jednym razem możemy wprowadzić  kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy produktów

strony-sklepy-www

INTEGRACJE I MODUŁY

DZIĘKI KTÓRYM ZAUTOMATYZUJESZ PROCES SPRZEDAŻY

ROZSZERZ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Spośród gotowych modułów możemy zaproponować integracje z systemami płatności, księgowymi, kurierskimi czy serwisami aukcyjnymi. Jeśli nie ma Twojego dostawcy – śmiało pytaj. 

sklepy-internetowe-integracje
sklepy-internetowe-integracje
intergacje-sklep-www
intergacje-sklep-www
intergacje-sklep-www
intergacje-sklepy-www
sklepy-www-integracje
sklepy-www-integracje
intergacje-sklep-www
sklepy-www-integracje
intergacje-sklep-www
intergacje-sklep-www
sklepy-www
sklepy-internetowe
intergacje-sklep-www

DOPASUJ SIĘ

64% UŻYTKOWNIKÓW ROBI ZAKUPY PRZEZ SMARTFONY

SKLEPY RESPONSYWNE!

b2b.holdsafe.pl - Odzież robocza

Dobrze zaprojektowany sklep będzie reprezentować naszą markę na wielu płaszczyznach i w wielu sytuacjach. Dlatego niezwykle ważne jest, żeby klient mógł go poprawnie zobaczyć nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale też w prosty, intuicyjny sposób zrobić na nich zakupy.

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.