agencja-interaktywna-poznan

TYLKO DOBRE

STRONY INTERNETOWE

ZOSTANĄ ZAPAMIĘTANE

Czyli atrakcyjne wizualnie, łatwe w obsłudze, takie, które szybko się ładują. To czy odbiorca Twojej strony zostanie na niej dłużej zależy więc od wielu czynników. Liczy się nie tylko ładna grafika, ale również technika i organizacja o czym powiemy trochę więcej poniżej.

strony-www-apple
strony-www-apple
strony-responsywne

UNIKALNA I PROSTA STRONA

GRAFIKA TECHNIKA I ORGANIZACJA

CZYLI TO CO WIDAĆ I TO CZEGO NIE WIDAĆ GOŁYM OKIEM

Wśród cech, które klienci wymieniają jakie powinna posiadać strona to unikalność, którą możemy osiągnąć dzięki atrakcyjnej grafice. Rzadko jednak zastanawiają się, że strona powinna być zrozumiała w użytkowaniu, prosta w szukaniu informacji, nieskomplikowana. Od tego jest odpowiednio przygotowane zaplecze.

Zadbaj o pierwsze wrażenie, ale pamiętaj jak ważne jest zaplanowanie elementów znajdujących się na stronie. Każdy element omówimy na spotkaniu u nas w biurze lub poprzez telefon, mail czy video konferencję.

strony-www

Chwytliwe nagłówki

Logo Twojej marki

Prawidłowo zaplanowane menu

Proste wyszukiwanie treści

Dobór zdjęć i obróbka

Funkcjonalna nawigacja

Spójna identyfikacja wizualna

Przejrzystość strony 

LICZY SIĘ CZAS ŁADOWANIa

I TRAFNA OFERTA

Klient ma znaleźć szybko to czego potrzebuje

Kiedy użytkownik znajdzie się na naszej stronie ma znaleźć to czego potrzebuje i to szybko. Dlatego liczy się nie tylko umieszczenie trafnej oferty, ale również szybkość ładowania strony. Duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych stron www i sklepów internetowych, estetykę, funkcjonalność, przyjazną nawigację i zachowanie standardów UX i UI. Wszystkie wykonywane przez nas strony są wykonane w technologii responsywnej (RWD) i zoptymalizowane pod kątem SEO (przygotowanie do pozycjonowania). Zarówno na etapie projektowania jak i na etapie realizowania wybieramy takie rozwiązania które będą dla Państwa użyteczne, sprawdzone i niezawodne. 

Co LiCZY SIĘ DLA UŻYTKOWNIKA?

Umiejętność
Szybkość załadowania strony www (poniżej 3 sek.) 90%
Umiejętność
Odbiór wizualny strony przez użytkownika 78%
Umiejętność
Funkcjonalność i intuicyjne menu 72%
Umiejętność
Łatwość w odnalezieniu szukanych informacji 68%
Umiejętność
Bezpieczeństwo danych 55%

CHCĘ DOBRĄ STRONĘ WWW

CO MUSZĘ ZROBIĆ?

CZYLI CO PRZYGOTWAĆ, nad czym się zastanowiĆ

Zastanów się na czym zależy Ci najbardziej. Dobra strona internetowa to taka, dzięki której firma pozyskuje klientów, zwiększa sprzedaż czy udział w rynku, buduje wiarygodność czy realizuje inaczej zdefiniowane cele. Dlatego na tym etapie powinniśmy się zastanowić jakie elementy mamy do dyspozcji, jakich elementów Nam brakuje, a które na obecnym poziomie rozwoju firmy nie są Nam potrzebne.

identyfikacja-wizualna

#1 ETAP

OCZEKIWANIA I MISJA FIRMy

Projektowanie strony www zawsze rozpoczynamy od rozmowy dotyczącej oczekiwań klienta, poznania misji firmy, myśli przewodniej, która przyświeca naszej marce oraz zdefiniowania grupy docelowej. Musimy zastanowić się jakie elementy już mamy a czego będziemy jeszcze potrzebować. Czy mamy logo, identyfikację wizualną – coś z czym mogą nas klienci kojarzyć. To moment w którym rozpoczynamy projekt od czystej kartki. Dobieramy kolory i kształty. Być może chcesz, aby kojarzono Twoją firmę jako dbającą o środowisko, promującą zdrowie albo dobrą zabawę? Zadbamy o odpowiednią kolorystykę i typografię (czcionkę) pasującą do danej branży.

#2 ETAP

WYBÓR DOMENY i HOSTINGU ANALIZA KONKURENCJI I POMYSŁ

Stronę możemy przygotować na Państwa adresie www lub pomóc w wyborze i znalezieniu odpowiedniej domeny i hostingu. Kolejnym etapem jest analiza rynku i konkurencji, po którym przystępujemy do projektowania strony www. Umiejętnie sprawdzenie konkurencji polega na tym, żeby stworzyć inną stronę www, taką która będzie się wyróżniać, a przy okazji będzie jasna i przejrzysta. Na tym etapie proponujemy bloki i grafikę, którą użyjemy na stronie internetowej.  

Holdsafe.pl - Odzież robocza i artykuły BHP
strony-na-smartphone

#3 ETAP

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
I POPRAWKI

Zgodnie z wytycznymi przygotowujemy stronę www. Umieszczamy grafiki i treści, aż uzyskamy w pełni zadowalający efekt. W przypadku, jeśli przedstawione projekty nie zyskają Twojego uznania, pomówimy o tym i stworzymy kolejne propozycje do uzyskania zadawalającego efektu.

#4 ETAP

WDROŻENIE STRONY WWW

Po zaakceptowaniu strony www, przygotowujemy jej wersję responswyną (o tym poniżej) oraz wdrażamy stronę www na wybraną domenę. Przygotowujemy wszystkie pliki do wysłania abyś mógł z nich w pełni korzystać. Z przyjemnością przygotujemy również projekt wizytówek czy papiery firmowego do przygotowywania ofert lub faktur. Możemy również zadbać   o wizerunek Twojej firmy w mediach społecznościowych , przygotwać reklamę w internecie lub wypozycjonować ją w wyszukiwarce Google.

Sprzedajlaptopa.pl - Skup laptopów

NIE MASZ POMYSŁU?

NIE SZKODZI

MY MAMY NA PEWNO ICH KILKA!

  • unikalne, własna strona

    Projekt od czystej kartki, bez szablonów.

  • możliwość poprawek

    Jeśli przedstawione projekty nie zyskają Twojego uznania, pomówimy o tym i stworzymy kolejne propozycje

odslupka.pl - Serwis informacyjny: piłka nożna

DOPASUJ SIĘ!

64% klientów przegląda strony www przez komórki

CZYLI STRONY RESPONSYWNE

Skąd to wiemy? Codziennie śledzimy ruch na Państwa stronach. Zdecydowana większość użytkowników wchodzi na strony www poprzez urządzenia mobilne (50-70%). Obecnie algorytmy wyszukiwarki przygotowane przez Google ustalają pozycję w  wynikach wyszukiwania osobno pod wersję mobilną strony jak i na desktopy. Dlatego bardzo dobrą praktyką jest przygotowanie strony w technologii RWD (ang. Responsive Web Design). Dzięki niej strona automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana, co gwarantuje dobrą widoczność wszystkich jej elementów. To my pozwalamy zdecydować klientowi jak chce odwiedzić naszą stronę a my dajemy mu możliwość odpowiendniego i wygodnego korzystania z niej. DLATEGO NASZE STRONY poprawnie wyświetlane są na urządzeniach mobilnych: zarówno smartfonach i tabletach.

strony-responsywne

SUKCES TWOJEJ FIRMY

ZALEŻY OD DOBREGO ZAPLANOWANIA

Poszczególnych elementów

Sprawdź jakie usługi i elementy, mogą znaleźć się na stronie  i które nie przypadkiem, mamy w ofercie :).  Od 12 lat pomagamy w budowaniu wizerunku firm i ich podstawowego kanału komunikacji z klientem.

DOMENA

NAZWA FIRMY

HOSTING

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

BACKUP

TREŚĆ (COPYWRITING)

SOCIAL MEDIA

AKTUALIZACJA TReŚCi

REKLAMA

POZYCJONOWANIE

POZNAJ NAS

I PRZEKONAJ SIĘ

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Sięgamy Wysoko!

Nasze motto przewodnie brzmi Sięgamy wysoko! bowiem każdy realizowany przez nas projekt to wysoka jakość, najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dlatego każdy z nich to nowe wyzwanie w którym chcemy sprawdzić swoje możliwości – jak wysoko możemy sięgnać. Samodoskonalenie i kreatywne pomysły przekładają się na to co możemy zaproponować aby i Państwo sięgali wyżej niż konkurencja. Sięgamy wysoko! również w projektach pozycjonowania osiągając jak najwyższe pozycje dla Państwa fraz kluczowych.

W pełni realizujemy się tworząc dla Państwa kompleksowo branding marki, identyfikację wizualną i obługując reklamy w przestrzeni internetu. Dzięki temu tworzymy spójność a także poznajemy siebie nawzajem wiedząc jakie oczekiwania mają Państwa względem swoich działań i wzdrożeń oraz jakie cele chcą Państwo osiągnąć.

Ponieważ Sięgamy wysoko! to staramy się, aby każdy nasz kolejny projekt cechował się nieszablonowością a nasze wsparcie odczuwali Państwo od samego początku współpracy, przez cały okres jej trwania.

Nasz doświadczenie pozwala Nam zaoferować pełen zakres usług, dlatego chętnie zajmujemy się również mniejszymi zleceniami czy projektami jednorazowymi.